با ما در ارتباط باشید

Body: 

جهت استعلام از موجودی و قیمت ها تماس حاصل فرمایید ✔

همکاران و کاربران عزیز در حال حاظر محصولات شرکت کیان صنعت تنها از طریق فروش تلفنی امکان پذیر است ، شما می‌‌ توانید جهت استعلام از موجودی کالا ها و همچنین مشاوره در مورد محصولات شرکت با شماره های قرار داده شده تماس حاصل فرمایید، همکاران مجرب ما در بخش فروش برخط به سوالات شما پاسخ خواهند داد.

 

تلفن فروشگاه کیان صنعت در ۳۰ خط ✔

۰۲۱-۳۴۲۰۱۰۰۰
در ۳۰ خط
 

آدرس دفترمرکزی کیان صنعت تهران ✔

تهران ، خیابان سعدی جنوبی ، چهار راه مخبر الدوله ، کوچه بانک تجارت ، مجتمع تجاری و اداری الکتروپمپ ایران ، طبقه دوم واحد ۹
 

راه های ارتباط با ما ✔

 

اخبار

و رویدادها

 ...یکی از قطعات مهم و موثر در عملکرد مناسب و درست گیربکس ها، چرخ دنده ها هستند. چرخ دنده های گیربکس حلزونی می توانند دارای دندانه های صاف یا مارپیچ باشند که به این ترتیب روند طراحی خاصی را خواهند داشت. 

گیربکس های حلزونی از جمله گیربکس های پر کاربرد در صنعت می باشند که از یک ماردون و چرخ دنده تشکیل شده است. این مدل از گیربکس ها با توجه به شرایط قرارگیری ماردون و چرخ دنده به عنوان چرخ دنده ۹۰ درجه نیز شناخته می شود

بلبرینگ یکی از تجهیزاتی است که در انتقال نیرو و توان در گیربکس های حلزونی کمک می کند. نیروهای محوری و شعاعی باید توسط بلبرینگ های مناسبی که در ورودی و خروجی قرار گرفته اند به سمت چرخ دنده ها هدایت شوند.

دفترمرکزی: تهران ،خیابان سعدی جنوبی ،کوچه بانک ملت،

پاساژالکتروپمپ ایران، طبقه۲ ، واحد ۹